Edremit Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfının Edremit Merkez Gaziilyas mahallesinde bulunan 4. Katlı hizmet binası ve misafir hanesinin şehrimize kazandırılmasında son noktaya gelindi.

Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Halil Görmen konu ile yaptığı açıklamada; ”Edremit’imizin uzun zamandır ihtiyacı olan Türk Milliyetçiliğinin ilim ve irfan yuvası olan Ocaklarımızın önemli ihtiyacı olan bu hizmet binamızın ve misafirhanemizin tapusunu alarak kalıcı bir eseri kazandırmak için yola çıktık. Şehrimizin tüm meslek gruplarındaki büyüklerimizin destekleri ile hizmet binamızı almış bulunmaktayız. Bu bir hizmet yarışıdır. Binamızın ödemeleri tamamlanmak üzeredir.

Binamızın tadilat, temizlik ve bakım çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Ekim ayında Allah’ın izniyle çalışmalarımızı sonuçlandırmayı hedeflemekteyiz. Bizlere bu süreçte öz verili yardımlarını esirgemeyen tüm büyüklerimize müteşekkiriz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu süreçte Yüce Türk milleti, vatanına, Bayrağına ve Devletine ilelebet sahip çıkarak ve koruyacaktır. Türk Milliyetçileri her zaman önce Ülkem ve milletim demeğe kendine şiar edinmiştir. En büyük teminatımızda Türk gençliğidir. Bu duygu ve düşünceler ile almış olduğumuz hizmet binamızın öncelikle Edremit’imize, Balıkesir’imize ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Yüce Allah Türk’ü korusun ve Yüceltsin.” dedi.

 

Add Comment