Düzce Ülkü Ocakları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla farklı bir etkinliğe imza attı. Spor sokak çıkışında oluşturulan standda çocukların yüzü ve elleri boyanırken, çocukların el baskılarından oluşturulacak ay yıldızın Doğu’daki asker ve polislere gönderileceği bildirildi.

Düzce Ülkü Ocakları Teşkilatlandırma Birim Başkanı Kadi Işık,etkinlik hakkında bilgi verirken, çocukların el izlerinden oluşturulan ay yıldız panosunun Doğu ve Güneydoğu’da teröre karşı mücadele eden asker ve polislere gönderileceğini bildirdi.

Işık, “ Mustafa Kemal Atatürk’ün başta Türk çocukları olmak üzere bütün dünya çocuklarına armağan etmiş olduğu bu güzel günü Düzce’deki çocuklarımızla kutlamak için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Maskotumuzla çocukları eğlendirmeye çalışıyoruz. Balon hediye ediyoruz, yüzlerini boyuyoruz. Otizm için farkındalık yaratma günü için de çocuklarımızın ellerini boyayıp baskı yapacağız, onların baskısında bir ay yıldız oluşturacağız. Onu da Güneydoğu’daki özel harekatçı kardeşlerimize göndereceğiz. Türkiye’nin onurlu geleceği Türk gençliğinden yetişecektir.” Dedi.

Işık ayrıca Doğu ve Güneydoğu’da teröre karşı mücadele eden askerler ve polislere destek diledi, “dualarımız onlarla” dedi.

 

 

 

 

 

 

Add Comment