Çekerek Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu futbol turnuvası programına Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanı Duran Küçükduman ve İl Ocak Yönetimi katıldı. Futbol turnuvasında birinci olan Endüstri Meslek Lisesinin Ödülünü ve Madalyalarını İl Ocak Başkanı Küçükduman, İkinci olan Anadolu Lisesinin Kupasını ve Madalyalarını Çekerek Ülkü Ocakları İlçe Başkanımız Uğur Çakır, Üçüncü olan Sağlık Meslek Lisesinin Kupasını ve Madalyasını İl Ocak Yönetiminden Mesut Eren Uncu, Dördüncü olan Çekerek Fen Lisesinin Madalyalarını İl Ocak Yönetiminden İhsan Pınarbaşı taktim etti. Turnuvada başarılı olan genç futbolcu ülküdaşlarımızın ödülleri İl Ocak Başkanımız tarafından taktim edildi.

İl Ocak Başkanı Küçükduman, “Bugün burada bizi sizlerle bir araya getiren İlçe Ocak Başkanımız Sayın Uğur Çakır ve Yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum. Çekerek Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu Futbol Turnuvasına katılan emek eden maddi ve manevi katkılarıyla destek olan ülküdaşlarımızdan Cenab-ı Hak razı olsun. Yozgat Ülkü Ocakları İl başkanlığı olarak eğitim alanında veya spor alanında değil her alanda en iyi dereceleri elde etmek için azimli bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.

Başbuğumuz Sayın Alparslan Türkeş Beyefendinin söylemiş olduğu gibi “Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dâva başarıya ulaşamaz ve Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür.” sözlerini ilke edinmiş bir ruh ancak bedeniyle bir olur ve Ülküsüne ulaşır.” dedi.

Çekerekteki programını tamamlayan İl Ocak Başkanı İlçeden ayrıldı.

 

Add Comment