Karatekin Parkı’nda düzenlenen iftar yemeğine MHP yöneticileri, parti teşkilatları, Ülkü Ocakları yönetici ve üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Ezanın okunmasının ardından Merhum Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’in sesinden iftar duası dinletildi.

Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı Bahadır Akbaba, Yaptığı Konuşmada

Bugün aramızda Şaban Çevikteki sadakat, Mehmet Ali Gözlemedeki inanmışlık, Hasan Kerim Gözleme’deki azim, Sıtkı Aydın’daki kararlılık, Seyfi Güler’deki Dava Adamlığı Müslüm Teke’deki Heyacan Ruhi Kılıçkıran’daki iman mevcuttur.
İnanın bana, sizlerin asaleti Türk milletinin güvencesidir. Sizlerin inanmışlığı, sizlerin heyecanı Türkiye’nin teminatıdır. Her biriniz ufuktaki sancak, her biriniz Türklüğün burcusunuz. Her biriniz bağımsızlık abidesi, her biriniz gurur kaynağısınız.
Ülkücü Hareket bir arada oldukça dahili ve harici bedbahtlardan hesap soracaktır. Bayrağımızı indirmeye çalışan Vatanımızı bölmeye çalışan herkese açık bir şekilde cevabımız korkunç olacaktır.

Çankırı Ülkü Ocakları olarak Proje Odaklı Çalışmanın Gayreti içerisinde Çalışmalarımıza Devam etmekteyiz Sosyal Kültürel ve Eğitim Alanında Birden Çok proje İle yeni Eğitim dönemine hazırlanıyoruz Ülkü Ocaklarının maddi ve Manevi alanda Sıkıntılarını ortadan Kaldıracağına inandığımız Öğrenci yurt Apart tarzında 30 kişilik bir öğrenci apart daireler oluşturma Ve Mevcut Ülkü Evlerimize yenilerin katmanın çalışmalarınıza başlamış bulunmaktayız siz değerli Büyüklerimizden bu projeye destek olmanızı rica etmekteyiz Unutmayınızkı ACILACAK HER ÜLKÜ evleri YETİŞECEK YENİ ÜLKÜ Devlerinin Yetişmesine Vesile Olacaktır Bu duygu ve düşüncelerle Bugun Davetimize Katılım Gösterdiğiniz için Hepinize Ayrı Ayrı teşekkürlerimi Sunularım dedi.

Add Comment