ALİ METİN TOKDEMİR KABRİ BAŞINDA ANILDI
Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ali Metin Tokdemir'i kabri başında andı. Genel Başkanımız kabir ziyaretini  sosyal medya hesabından "Ülkücü Hareket'te sevgi, muhabbet, ahlak ve inanmışlığın sembolü; ahde vefanın adı, Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanımız merhum Ali Metin Tokdemir Ağabeyimizi kabri başında dualarla andık. Cenab-ı Allah kabrini nur, mekanını cennet eylesin.
GÜMÜŞHANE ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANLIĞINA SERKAN ALP ATANDI
Gümüşhane Ülkü Ocakları Başkanlığı’na Serkan Alp atanmıştır. Yeni görevinde muvaffakiyetler diler, görevini devreden Murat Taştan’a ve geçmiş dönemlerde Gümüşhane Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederiz.
ANKARA ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANLIĞINA ABDULLAH YÜKSEL ATANDI
nkara Ülkü Ocakları Başkanlığı’na Abdullah Yüksel atanmıştır. Yeni görevinde muvaffakiyetler diler, görevini devreden İlker Darıcı ve geçmiş dönemlerde Ankara Ülkü Ocakları başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederiz.
MUSTAFA PEHLİVANOĞLU KABRİ BAŞINDA ANILDI
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım ömrünü Türk-İslam Ülküsüne adayarak ezan susmasın, bayrak inmesin şiarıyla yaşayıp korkusuzca şehadete yürüyen Ülkücü Şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu Ağabeyi 40. sene-i devriyesinde kabri başında dualarla andı. Şehidimizin aziz ruhu şad, mekanı cennet olsun.
ORDU ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANLIĞINA DOĞAN MERT DURAN ATANDI
Ordu Ülkü Ocakları Başkanlığına Doğan Mert Duran atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Tahir Şükrü Altaş ve geçmiş dönemlerde Ordu Ülkü Ocakları başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederiz.
ORDU ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANLIĞINA DOĞAN MERT DURAN ATANDI
Ordu Ülkü Ocakları Başkanlığına Doğan Mert Duran atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Tahir Şükrü Altaş ve geçmiş dönemlerde Ordu Ülkü Ocakları başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederiz.
ÜLKÜ OCAKLARI DERGİMİZİN 200. SAYISI ÇIKTI!
Ülkü Ocakları Dergimizin 200.sayısı yayımlanmıştır. Bu özel sayımız, Yüce Türk milleti ebediyete kadar yaşasın diye can ve kan veren Ülkücü Şehitlerimizin aziz hatıralarına ithaf edilmiştir. Rabbim daha nice 200. sayılara ulaştırmayı nasip ve müyesser eylesin. İyi okumalar dileriz.  
TEKİRDAĞ ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANLIĞINA HAYRULLAH ZIVALIOĞLU ATANDI
Tekirdağ Ülkü Ocakları Başkanlığına Hayrullah Zıvalıoğlu atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Hüseyin Üretik’e ve geçmiş dönemlerde Tekirdağ Ülkü Ocakları başkanlığı yapan tüm Ülküdaşlarımıza da teşekkür ederiz.
12 EYLÜL ŞEHİTLERİMİZE KABİR ZİYARETİ
12 Eylül’ün yıl dönümünde Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım, şehitlerimiz Ali Bülent Orkan, Fikri Arıkan ve Mustafa Pehlivanoğlu’nun kabirlerini ziyaret ederek, dualarla yad etti. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım ziyaretini sosyal medya hesaplarından “‪Kara Eylül’ün karanlığına rağmen geleceği Yusuf yüzleri ile aydınlattılar… Şehitlerimiz asla ölmediler ve sonsuza kadar bayraklaşarak milli gönüllerde yaşayacaklar. C
ACIPAYAM'DA 33 YIL SONRA ELEKTRİĞE KAVUŞTU
Denizli Acıpayam’da yaşayan Halil İbrahim Duran yıllar sonra elektriğe kavuştu. Diyabet hastalığı nedeniyle iki ayağını da kaybeden Halil İbrahim Duran’ın elektriksiz yaşadığının kamuoyuna yansımasının ardından harekete geçen Denizli Ülkü Ocakları Başkanımız Murat Aydınlı ve Acıpayam Ülkü Ocakları Başkanımız Cumhur Turgut’un girişimiyle ailenin elektrik sorunu çözüldü. Ülkü Ocakları Başkanımız Murat Aydınlı, “Halil İbrahim Duran ve aile
"İSTİKLAL İÇİN KARARLILIK" YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ülkü Ocakları Genel Merkezi, Liderimiz Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla İzmir'in kurtuluşu olan 9 Eylül günü Türk Ordusu'nun Yunan Birliklerini denize döktüğü yol güzergahında 12 Ada'yı temsilen 12 grup, her grupta 81 kişi olmak üzere "İstiklal için Kararlılık" adı altında yürüyüş gerçekleştirdi. Programın korona virüs önlemleri kapsamında, sorunsuz gerçekleşmesi için Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım, genel