Ülkü Ocakları Bingöl İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Genç İlçe Başkalığı tarafından Muş ve Bitlis illerine ziyaret yapıldı.

Bingöl Ülkü Ocakları’nın yapmış olduğu ziyarette Bingöl Ülkü Ocakları Yöneticilerini Muş İl Ocak Başkanı Serdar Yılmaz ve İl Ocak Yöneticileri karşıladı.  Sıcak karşılamadan sonra bölge sorunları konuşulurken, çözümleri için fikir alış-verişinde bulunuldu. Muş ziyaretinden sonra Bitlis’e geçen Bingöl heyetini Bitlis Ocak Başkanı Ersin Kurt ve yönetimi karşıladı. Karşılamadan sonra Bitlis’in Tatvan ilçesinde 20 Ağustos günü şehit edilen Tello kaptanın kabri ziyaret edildi. Ziyarette şehidimizin oğlu Tekin bey, Muş İl Ocak Başkanı Serdar Yılmaz ve Bitlis İl Ocak Başkanı Ersin Kurt bulundu.

Ziyaret sonrasında Bingöl’e dönerek İl Ocak Başkanı kısa bir teşekkür mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda Ülkü Ocakları Bingöl il Başkanı Mehmet Bayram: ”Bugün Bingöl Ülkü Ocakları ve Bingöl-Genç Ülkü Ocakları olarak Muş ve Bitlis illerimize ziyaretlerde bulunduk. Bu ziyaretlerde bizleri sıcak karşılayan Ülkü Ocakları Muş İl başkanı Serdar Yılmaz ve yönetimine, Ülkü Ocakları Bitlis İl başkanı Ersin Kurt ve yönetimine ve Tello kaptan şehidimizin oğlu Tekin beyefendiye teşekkürlerimi sunar ve Bitlisin Tatvan ilçesinde hain bir pusu sonucu şehit edilen Tello kaptan şehidimize Allah’tan rahmet dilerim.” dedi.

Add Comment