Bilecik Ülkü Ocakları İl Başkanlığına bağlı Üniversiteler ve Bayanlar birimi, bir ahde vefa örneği göstererek Huzurevi ziyareti gerçekleştirdi.
      Huzurevinde kalanlara bir ziyaret gerçekleştiren Bilecik Ülkü Ocakları Üniversite ve Bayanlar Birimi teşkilatları bugünkü programlarının amacının huzurevi sakinlerinin yalnız olmadıklarını ve bunu kendilerine de hissettirmek olduğunu belirttiler.
      Bugün çeşitli sebeplerden ötürü huzurevinde kalmak zorunda olanların her daim yanında olduklarını ifade eden Bilecik Ülkü Ocakları mensupları, bugünün gençlerinin yarın yaşlanacağını, zamanın hızla akıp gittiğini ve gelecekte bizlerin ne beklediğini hiç kimsenin bilemeyeceğini söylediler. Huzurevinde kalan insanlarımızın kaderine terk edilmemesi gerektiğinin ve onların en büyük isteklerinin ilgi ve alaka olduğunun altını çizen Ülkü Ocaklı gençler “Burada yaşlı teyze ve amcalarımızla dertleştik, onların biz gençlerden istek ve taleplerini, beklentilerini dinledik” diyen Ülkü Ocaklılar el öptükleri büyüklerinin hayır dualarını aldıktan sonra huzur evi ziyaretlerini tamamladılar…

Add Comment