Balıkesir Ülkü Ocakları’nda Coşkun Özkan görevini Kürşat Can Ateş’e devretti.

Balıkesir Ülkü Ocakları’nda yapılan devir-teslim törenine Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ali Halil ve bazı Genel Merkez yöneticilerimiz katıldı. Devir-teslim töreninde bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Ali Halil:

Genel Başkan Yardımcımız Ali Halil “Sizlere Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un selamlarını getirdim. Türkiye’nin zorlu bir imtihandan geçtiği bugünlerde Ülkücü Harekete büyük görevler düşmektedir. Türk’ü ateşle imtihanından zarar görmeden çıkartacak ve kurtuluşa erdirecek olan Ülkücü gençliktir. Bu nedenle tabandan tavana büyük görevler düşmekle birlikte herkes elini taşının altına koymalı ve sorumluluk duygusuyla hareket etmelidir. Bu güne kadar Balıkesir’ta davamızın sancaktarlığını yapan Coşkun Özkan’a bütün Ülkücü Hareket adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmetlerinden dolayı Allah razı olsun. Sancağımızı aynı özveri ile taşıyacağına inandığımız Kürşat Can Ateş’e yeni görevinde başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Devir Teslim töreni sonrası MHP Balıkesir İl Başkanlığı ve Türkiye Kamu Sen Temsilciliğini ziyaret eden Genel Başkan yardımcımız kentten ayrıldı.

Add Comment