Ülkü Ocakları Avcılar İlçe Başkanlığı Olarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama etkinliği gerçekleştirdi.

İlk Olarak Bayanlar Birimimizin Teşkilat Başkanı Olan Demet Kübra Akyol’un Konuşma İle Etkinlik Başladı. Ardından İse Avcılar Marmara Caddesinden Geçen Çocuklara Şekerleri, Çikolatalar Dağıtıldı. Ardından İse Palyaço Ablalarıyla Güzel Bir Vakit Geçirerek Keyif Aldılar. Ardından Kapanışı Ocak Başkanımız Ahmet TURAN Tarafından Türk Gençliğine Hitabeyi Okuyarak Etkinliğin Bittiğini Gösterdi ve coşkuyla alkışlanarak Bir programımızın da sonuna geldik.

Avcılar Marmara Caddesinde Çocuk Şenliği Yapıldı

Ocak Başkanımız  Başbuğumuzun deyimiyle hepiniz birer “Türk Bayrağı” olan göz aydınlığımız Türk Çocukları’na, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Avcılar  Marmara Caddesinde Üniversite ve Bayan Birimimiz tarafından boyama kitabı ve balonlar dağıtılıp, yüz boyama etkinliğinin yapıldı, “Etkinliğimize ilgi gösteren hemşehrilerimize teşekkür eder, çocuklarımıza bu günü armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e şükranlarımızı sunarız.” dedi. ve Ardından da Teşkilata Birer Birer Teşekkür Etti.

 

 

 

 

 

Add Comment