Antalya Ülkü Ocakları il Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu ve Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçısı Ali Kınık’ın katılımları ile Akdeniz Üniversitesi Ülkücüleri tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Yoğun katılımın olduğu toplantıda konuşan Alperen Tuğrul Küreşoğlu,

“Aziz milletimizin ulu evlatları;

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak yüzlerce yıllık bir geleneği ve değeri sizlerle birlikte koruyup, yücelteceğiz. Şehitlerimizin kanıyla sulanmış bu yüce vatanı sevmek her Türk evladının göğsünde taşıdığı imanın gereğidir. Aziz yurdumuzun geçirdiği tüm zor ve karanlık günlere rağmen,onu düşmüş olduğu bu karanlıktan çıkartacak olanda yine bu kutlu davanın neferleridir. Bu kadim milletin okuyan, inanan evlatları olarak şüphesiz ki yeriniz Ülkü Ocaklarıdır. Bu kutlu peygamber ocakları Türklük ve İslam şuurunu kazandırırken aynı zamanda bu büyük ulusun birlik ve beraberliğini de sağlamaktadır. UNUTMAYINIZ Kİ BU DAVA HAK DİNİN ve KUTLU VATANIN DAVASIDIR!” ifadelerini kullandı.

Toplantıya katılan gençler ile bir süre sohbet eden Ali Kınık, gençlerden gelen soruları cevapladı ve programın sonunda toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

 

 

 

 

 

 

Add Comment