Ankara/Fatih Ülkü Ocakları’nın yeni hizmet binasının açılışı münasebetiyle Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un katılımıyla görkemli bir açılış töreni düzenlendi.

Açılışa başta Genel Başkan Sn. Olcay Kılavuz beyefendi olmak üzere MHP Genel Başkan Yrd. Mevlüt Karakaya, TBMM İdari Amiri ve MHP Milletvekili Erkan Haberal, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, MHP Hatay Milletvekili Necmettin Ahrazoğlu, MHP Kahraman Maraş Milletvekili Fahrettin Oğuz Tor, Avrupa Türk Konfederasyonu Genel Başkanı Cemal Çetin, MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya katılım gösterdi.
Açılış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz; ‘’Başta Fatih Ülkü Ocakları başkanım Muhammed kardeşim ve değerli yönetimine ve maddi manevi katkı sağlayan bütün ülküdaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Allah hepsinden ayrı ayrı razı olsun. Fatih Ülkü Ocakları geçmişten gelen gelenekle, geleceğe sağlıklı, sağlam bir şekilde ilerliyor. Aksakallılarımız, Aksaçlılarımız, Ağabeylerimiz bu anlamda büyük mücadeleler verdi. Kendileriyle de sık sık görüştük. Kendilerine de çok teşekkür ediyorum. Malumunuz Ülkü Ocakları Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in bizlere bıraktığı çok büyük bir emanettir. Ülkü Ocakları’nı rahmetli Başbuğumuz ve beraberindeki dava büyüklerimiz Türk Gençliği’nin Milli-Manevi değerleriyle bütünleşerek ilim, iman ahlak ve Ülkü esasında yetişmesi ve gelişmesi mahiyetinde kurulmuştur. Hepinizin takdiridir Ülkü Ocakları’nın neredeyse elli yıla yakın bir geçmişi vardır. Bu Kutlu Ocakta şimdiye kadar sayısızca nitelikli, bilgili ağabeyimiz ve genç kardeşlerimiz yetişmiştir. Siyasete, Bürokrasiye, Ticarete, Özel sektöre memleketimize ve milletimize hayırlı evlatlar yetiştirmiştir. Türklük bilici ve İslam Ahlakıyla, tertemiz, herhangi bir yanlışın içerinde bulunmadan, kötü alışkanlığın içerisine girmeden adam gibi yetişerek milletimize ve memleketimize hizmet etmişlerdir. ‘’ diye konuştu.
 
 
Açılış sonrası binayı konuklarla beraber gezen ve konuklarla hasbihal eden Olcay Kılavuz emeği geçenlere tebrik ve temennilerini ileterek binadan ayrıldı.
 


 

Add Comment