Aksaray Ülkü Ocakları, “Hakkıdır Hakka Tapan Milletimin İstiklal” başlıklı tiyatro gösterimi düzenledi.

Programın açılış konuşmasını Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Sercan Belgemen gündeme ilişkin bir konuşma gerçekleştirirken katılımcıların önümüzdeki günlerde kutlayacakları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.Tiyatro Salonunda gerçekleştirilen gösterime MHP-MYK Üyesi Turan Yaldır, MHP Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Aksaray Merkez İlçe Başkanı Ferit Köse, Türk-Av Başkanı Tuğrul Karacaer çok sayıda üniversite öğrencisi ve Aksaray Halkı katılım gösterdi.

Aile kavramı üzerinden vatanımıza ve milletimize karşı olan sorumluluklarımızı anlatan tiyatro gösteriminde izleyicilerin milli ve manevi  duyguları perçinlenirken, toplumun temelini oluşturan aile kavramının önemine bir kez daha değinildi.

Gösterimin ardından Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Sercan Belgemen ve Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Sn.Ayhan Erel tarafından tiyatro ekibine çiçek takdim edildi.

Öte yandan, Hakkari ili Yüksekova ilçesinde hain bir saldırı sonucunda şehit olan 3 askerimiz için Aksaray’da da Merkez Kurşunlu Camisinde Akşam namazı öncesi Mevlid-i Şerif okutuldu.

Add Comment