23 Nisan Ulusal Eğemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebeti ile Adana/Ceyhan Ülkü Ocağı olarak Gazi Meclisimizin kuruluşunun 97. Yıl dönümünü çoşku ile kutladık.

Bugün 23 Nisan  Adana/Ceyhan Ülkü Ocakları olarak, Ey Türk Çocuğu, sende dünyaya Türk’ün mührünü vur dedik. Çocukların ellerini boyayarak önceden yaptırmış olduğumuz Dünya Haritası üzerine el izlerini vurdular. Her çocuğa Türk Bayrağı,boyama kitabı ve balon dağıttık.

Yoğun bir katılım eşliğinde icra etmiş olduğumuz etkiliğimizde çocukların mutlulukları gözlerine yansıyordu ve bizde bu mutluluğun bir parçası olduğumuzdan dolayı mutluluk duyduk. 23 Nisan 2017 hatırası olarak haritamızı sergilemek üzere Ocağımıza götürdük.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramını en içten dileklerimizle kutluyor başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanın birliği ve dirliği için her türlü fedakarlığı yaparak bizlere  bıraktıkları kutlu vatan için büyük Türk Milletinin her bir ferdini şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add Comment