ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU ANMA PROGRAMI

Adana- Seyhan Ülkü Ocakları, şehadetinin ikinci yılında ‘Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anma Programı’ düzenleyerek Rahmetli şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu andı.

Programa Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Sn. Soner Deniz ve İl yönetimi, MHP İl Başkan Yardımcısı Sn. Fatih Kürşad Mert ve İl yöneticileri, MHP Seyhan İlçe Başkanı Sn. Baha Bener ve İlçe Yöneticileri, MHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Sn. Hasan Keser, Yüreğir Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Muhammed Doğan ve yönetimi, Çukurova Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Emin Canlı ve yönetimi, Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Sn. Şehmus Uçar, Adana Kent Konseyi Genel Sekteri Sn. Ekrem Alan, Sarıçam Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Melahat Ongun ve Çukurova Üniversitesi İ.İ.B.F. Dekan Yardımcısı Sn. Doç.Dr. Hakkı Çiftçi katılım gösterdiler.

Anma Programında Seyhan Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Metehan Karayalçın ve yönetiminin hazırlamış oldukları Kuranı Kerim tilaveti, Orotoryo, Mektuplar, Sinevizyon gösterileri ve Şiirler katılımcılara sunulmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add Comment