Zonguldak Ülkü Ocakları’ndan Kaya Kuzucu Konseri

Zonguldak Ülkü Ocakları tarafından 14 Aralık Cumartesi akşamı Genel Maden İşçileri Sendikası salonunda Kaya Kuzucu konseri düzenlendi.

Düzenlenen etkinliğe İl Ocak Başkanı Özgür Kurt,  MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, MHP Merkez İlçe Başkanı Ahmet Şehit, MHP Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Gürkan Gülay, MHP Kadın Kolları Başkanı Mevlide Yalçıner, Elvanpazarcık Belediye Başkan adayı Ahmet Bostancı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adayları, Türkiye Kamu-Sen İl temsilcisi Kadir Bacıoğlu, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin Ören, Türk Haber-Sen Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Bebek’in yanı sıra sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

Konsere katılım sayısı oldukça fazlaydı, saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın ardından açılış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları İl Başkanı Özgür Kurt gündem konularına değinerek Ülkücü Hareket’in yaşanan hadiseler üzerine fikir ve tutumlarını anlattı. Ülkü Ocakları’nın faaliyetlerine de değinerek Ülkü Ocakları’nın misyonu hakkında güzel bir konuşma yaptı.

Programda “Dar Programlarda Sınanan Milliyetçilik” adlı video sunumundan sonra açık arttırma bölümüne geçilerek burada ortaöğretim teşkilatımızdan Furkan Aksu’nun çizdiği Zonguldak’ta 1. olan tablonun da aralarında bulunduğu birkaç tablo açık arttırma ile beğenenlerine verildi.

Ardından sahne alan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkez Sanatçımız F. Kaya Kuzucu dinleyenlere unutulmaz saatler yaşattı, yaklaşık 2 saat sahnede kalan sanatçımız salondakilere güzel bir gece yaşattı.


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter