Zonguldak Ülkü Ocakları Kadir Gecesi Vesilesiyle Kur’an-ı Kerim Dağıttı

Kadir Gecesi münasebetiyle Zonguldak Ülkü Ocakları İl merkezinde iftardan sonra Mevlüd öncesinde  Kur’an-ı Kerim ve Yüce Meali ile tespih dağıttı.

Faaliyete Ülkü Ocakları İl Başkanı Özgür Kurt’un yanı sıra MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, MHP Kadın Kolları İl başkanı Mevlüde Yalçıner de katılmıştır. Zonguldak Ülkü Ocakları Başkanı Özgür Kurt yaptığı konuşmada;

“Kur’an-ı Kerim’in Levh-i mahfuz’dan toptan indirildiği bin geceden hayırlı Kadir Gecesini yaşamaktayız. Ülkücüler olarak bu konulardaki hassasiyetimiz en üst noktadadır. Bu gecenin hayrından yararlanabilmek için, İkra yani Oku diye başlayan Ayetle indirilmeye başlanan Kur’an-ı Kerimimizin okunması ve okutulması için Zonguldak Ülkü Ocakları olarak, MHP İl Başkanlığı’nın da katkılarıyla Kur’an-ı Kerim ve Yüce Meali ile tespih dağıtmak için buradayız. Tüm Türk İslam alemine Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu Hayırlı faaliyetimizde emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum aynı şekilde katılımlarıyla yanımızda olan siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızada ayriyetten teşekkür ediyorum.” dedi. MHP Zonguldak İl başkanı Hamdi AYAN da yaptığı konuşmada gecenin öneminden bahsederek tüm halkımıza Kadir Gecesi’nin hayırlar getirmesini niyaz etti.


Kategorisi: Kültür-Sanat / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter