Uşak Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Genel Merkezi bir yandan Türkiye’yi karış karış gezerken, bir yandan da bazı ocaklarımızda bayrak değişimleri devam ediyor.

Bu doğrultuda son değişiklik Uşak Ülkü Ocakları’nda gerçekleştirildi. Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya’nın katılımıyla gerçekleştirilen törende bugüne kadar görevini sürdüren Ali Galip Obalı bayrağı Ümit Arslan’a devretti.

Devir-teslim töreninde bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya:

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ozan Kaya “Sizlere Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un selamlarını getirdim. Türkiye’nin zorlu bir imtihandan geçtiği bugünlerde Ülkücü Harekete büyük görevler düşmektedir. Türk’ü ateşle imtihanından zarar görmeden çıkartacak ve kurtuluşa erdirecek olan Ülkücü gençliktir. Bu nedenle tabandan tavana büyük görevler düşmekle birlikte herkes elini taşının altına koymalı ve sorumluluk duygusuyla hareket etmelidir. Bu güne kadar Uşak’ta davamızın sancaktarlığını yapan Sayın Ali Galip Obalı’ya bütün Ülkücü Hareket adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmetlerinden dolayı Allah razı olsun. Sancağımızı aynı özveri ile taşıyacağına inandığımız Sayın Ümit Arslan’a yeni görevinde başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi olarak görevi devreden Ali Galip Obalı’ya Başkana vermiş olduğu emeklerden dolayı teşekkür ediyor yeni Uşak Ülkü Ocakları İl Başkanımız Ümit Arslan’a görevinde başarılar diliyoruz.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter