Ülkücü Şehit Nadir Ünal Mezarı Başında Anıldı

Hatay/İskenderun Ülkücü şehitlerinden Nadir Ünal, şehadetinin yıl dönümü olan 3 Ağustos tarihinde mezarı başında anıldı.

İskenderun Demir Çelik fabrikasında işçi olarak çalışan şehidimiz Ülkücü İşçiler Derneği üyesiydi. 03.08.1979 tarihinde bir grup komünist militanın saldırısına uğrayan şehidimiz, demir çubuklarla dövülmüş, kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit olmuştur.Şehidimizin mezarı başında gerçekleştirilen anma programında Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından, dualar edilmiş, şehidimizin mezarının bakımı gerçekleştirilmiştir. Daha sonra aynı mezarlıkta bulunan şehitlerin mezarları da ziyaret edilerek dualar edilmiştir.

Şehidimizin mezarının bulunduğu İskenderun Karaağaç asri mezarlığında gerçekleştirilen anma programına Şehidimizin kardeşi Çoşkun Özcan, Ülkücü Şehit Hüseyin Bozdoğan’ın oğlu Hacı Ahmet Bozdoğan, Ülkücü Şehit Tuncay Terzi’nin kardeşi Ragıp Terzi,  MHP Hatay İl Başkanı Adnan Akdaş, Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanı Naci Akkaya, İskenderun Ülkü Ocakları yönetici ve üyelerinin yanı sıra şehidimizin dönem arkadaşları olan Ülkücüler katılım göstermişlerdir.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter