”Ülkü Ocakları’nda Yetişen Gençler Geleceğin Teminatıdır”

“Ülkü Ocakları’nda Yetişen Gençler Geleceğin Teminatıdır.”

Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, Ülkü Ocaklarında yetiştirilen gençlerin, geleceğin teminatları olduğunu söyledi. Ocakta bir araya gelen gençlerin; vatana, milletine ve bayrağına bağlı olarak yetiştirildiğini dile getirdi.

Alanya Ülkü Ocaklarında Sürekli gerçekleştirilen eğitim seminerlerinde bu hafta vatanı uğruna hayatlarını kaybeden şehitler anılarak. Şehitlerin kanları ile sulanmış bu toprakların, kutsallığından bahsedildi. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Ülkücü Gençlerin ülke için ne kadar çok önem taşıdığının her zaman görüldüğü dile getirilecek, gelecek nesillerin bu ülke için önemi hakkında gençlere bilgi verildi.

Seminer hakkında bilgi veren Alanya Ülkü Ocakları başkanı Erhan Çınar “ Ülkücü gençliğin, devletimizin ve milletimizin, varlığının ve geleceğinin teminatı olduğu bilinci ile genç nesiller yetiştirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Vatan, bayrak ve millet sevgisi ile yetiştirilen bu gençler, gelecekte ülkemizde önemli rolleri olacaktır. Şehit kanları ile kurulmuş bu vatanın, şehitlerimizin kanını yerde bırakmamak ve onların ruhlarını rahat ettirmenin yolu, gelecek nesillerin bu ülke için neler yapabileceğini göstermesi ve vatanlarına sahip çıkmaları gerekiyor, işte bu nedenler bizler Ülkü Ocakları olarak gençlerimizi bu gelecek için hazırlamaya asla bıkmadan, usanmadan devam edeceğiz.  Gelecek nesiller bizimdir. Bizler geleceğiz.” Dedi.

 

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter