Ülkü Ocakları Genel Merkezi Geleneksel Kadir Gecesi İftarı Programı Liderimizin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi

Ülkü Ocakları Kadir Gecesi’nde Lider Devlet Bahçeli’nin de katılımlarıyla Genel Merkez’de bir iftar programı düzenlendi.

Düzenlenen iftar programına Lider Devlet Bahçeli ile birlikte Genel Başkanımız Olcay Kılavuz, MHP Başkanlık Divanı Üyeleri ve Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticileri katıldı.

İftarın açılmasından sonra Lider Devlet Bahçeli bir konuşma yaparak çeşitli gündemdeki konular ve Ülkücü Gençlik üzerinde değerlendirmelerde bulundu. Liderimiz: ” Ülkemizde oynanan oyunların farkında olmalısınız. Sizler Türk Gençliğinin kurmayları olarak onları doğruya yönlendirmeli, TÜrk-İslam Ülkümüzün altında toparlamak için var gücünüzle mücadele etmelisiniz. Hepinizin bu bilinçle hareket edeceğine inanıyor, sizlere güveniyorum. Çünkü siz geleceksiniz, gelecekte Allah’ın izniyle Ülkücü Türk Gençliği’nindir. ” dedi.

Kadir Gecesinde bir geleneği daha sürdüren Liderimiz Devlet Bahçeli Ülkü Ocakları’nın kütüphanesine ilişkin ise “ Buradaki tüm kitapları okumanızı istiyorum. Daha öncede belirttiğim gibi önceliğimiz okumak olmalıdır. Tüm kitaplar sizlere hediyemdir.” dedi.

Lider Devlet Bahçeli son olarak tüm Türk-İslam aleminin Kadir Gecesi’ni ve yaklaşan Ramazan Bayramı’nı kutlayıp hayırlara vesile olmasını diledi.

İftar yemeğin sonrasında Ülkü Ocakları Genel Merkez Binası Önünde Hatıra Fotoğrafı Çektirildi. Lider Devlet Bahçeli bey’in uğurlanmasıyla birlikte program sona erdi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter