Ülkü Ocakları Burs Kardeşliği Projesi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı; Türkiye’de fikri hür, vicdanı hür, yüksek iradeye sahip, devletin ve milletin geleceğini ve sorumluluğunu taşımaya hazırlanan ve kendine güvenen bir gençlik istemektedir. Türk gençliğinin, geleceğin kuvvetli ve müreffeh Türkiye’sinin teminatı ve liderleri olduğu bilincindedir. Bu gaye doğrultusunda, “BURS KARDEŞLİĞİ PROJESİNİ” hayata geçirecektir.

Burs Kardeşliği Projesi, eğitim hayatında başarı gösteren ancak maddi desteğe ihtiyacı olan lisans, önlisans, yüksek lisans ve doktora talebelerine, bir kişi veyahut grup tarafından eğitime katkı sağlama amaçlı belli bir miktar burs verilmesini içeren sistemdir.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, proje kapsamında, burs bağışında bulunan hayırsever ile bursiyer arasında bağlantı kurulmasına vesile olacaktır.

Burs bağışında bulunmak isteyen hayırseverler, 100-150-200 Türk Lirası tutarındaki bağış seçenekleri arasında tercih yaparak bir veya birden fazla bursiyere burs verme imkânına ulaşacaktır.

Burslar, içinde bulunduğumuz öğrenim yılı için 5 ay (Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs) olarak belirlenmiş olup, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılından itibaren, Eylül ayında başlayıp Mayıs ayı da dâhil olmak üzere 9 ay olacaktır.

Burs bağışında bulunmak isteyen hayırseverler,  “BAĞIŞ BİLGİ FORMU”  linkine tıklayarak ulaşabilirler.

Gerekli bilgi için;
0537 513 23 61
0555 448 13 50
0312 285 44 44

Formu doldurmak için tıklayınız...


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter