Ülkü Evleri Ziyaretleri Devam Ediyor

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı bünyesinde Türkiye genelinde açılan ‘Ülkü Evleri’ ziyaretleri devam ediyor.

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcımız Sina Özçelik, Ülkü Evleri ziyaretleri kapsamında Osmaniye, Nevşehir ve Niğde’yi ziyaret etti. Öncelikle Ülkü Ocakları İl Başkanlıklarını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Sina Özçelik, Ülkü Evleri mütevelli heyet üyeleriyle toplantılar gerçekleştirdi. Ülkü Evleri’nin kurumsallaşması ve şartlarının daha da iyileştirilmesi hususunda, mütevelli heyet üyeleriyle istişarelerde bulundu.

Ülkü Evleri’ni de ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Sina Özçelik, Ülkü Evleri’nde kalan ülküdaşlarımızla hasbihalde bulundu. Eğitim hayatına ilişkin planların ve ülke ahvaline ilişkin konulara dikkati çeken Özçelik konuşmasında:

“Dünya var oldukça geçerli olan hakikatlerin birincisi iman ise diğeri bilgidir. Bilgi hakikati aramanın, hakikat tarafında olmanın aracıdır. 21. yüzyılda ne kadar bilgiliyseniz o kadar güçlüsünüz demektir. Büyük bir mefkurenin taşıyıcıları olarak bilginin takipçisi olmalı, bilginin peşinden gitmeliyiz. Tarafı olduğumuz Hakk ve onun buyurduğu hakikat; bize böyle bir vazife yüklemektedir” ifadelerini kullandı.”


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter