Ülkü Evleri Mütevelli Heyeti,Süleymaniye Darülziyafe’de yemek düzenledi.

Yemeğe ; TBMM Başkanvekili Meral Akşener,Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım,MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan, MHP MYK Üyeleri,MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar,MHP İstanbul İl başkan Yardımcıları, İstanbul Ülkü Ocakları Masa Başkanları,Ocak Başkanları,İl Yöneticileri,Kamu sen İst.,sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programda Ülkü Evleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Davetlilere sunum yapıldı ve Ülkü Evlerinde kalan öğrencilerin röportajlarından oluşan bir kısa film gösterildi.

Mütevelli Heyeti Başkanı Sonay Tahmaz Kaleci, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan ve TBMM Başkan Vekili MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener birer konuşma yaptılar.

Yemekte, Ülkü Evlerinde kalan öğrencilere sahip çıkılması gerektiği, Ülkü Evleri sayısının artarak daha fazla öğrencinin istifade etmesi gerektiği ve Ülkü Evlerinin artması için katkıda bulunmanın herkes için bir görev olduğu vurgulandı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter