Türkmeneli’nden Ülkücü Harekete Olan Selam Ve Teşekkürleri Liderimize, Türkmenbeyi’ne İlettik

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatları ile 25 Haziran’da başlayan Türkmeneli Yardım Kampanyasında 20 TIR dolusu yardımın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz tarafından Türkmeneli’ndeki soydaşlarımıza teslim edilmesinin ardından Ülkücü Harekete teşekkür ve tebrik mesajları geliyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Genel Başkanımız Olcay Kılavuz ” Bugün Türkmen coğrafyasında Ülkü Ocakları’nın gönderdiği yardımlar konuşuluyor. Oradaki insanlar göstermiş olduğunuz bu fedakârlıktan ötürü müteşekkir bir şekilde sizlere dua ediyor. Ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti gelmese de, tüm dünyanın vicdanı nasır tutmuş bir şekilde bölgede yaşanan gelişmelere karşı sessiz kaldığı görülse de sizlerin yani “Türk Milliyetçilerinin bir gün geleceğini biliyorduk” diyorlar. Soydaşlarımız bizlere çok yakın bir ilgi ve samimiyetle yaklaştılar. “Allah hepinizden binlerce kere razı olsun. Bizi sevdiğini bizimle can gardaş olduğunuzu sözde bırakmayarak onca tehlikeyi göze alıp buraya gelerek ispat ettiniz.” diyerek partimize, ocağımıza; Liderimiz Devlet Bahçeli beye ve Ülkücü Harekete, yardım kampanyasında emeği geçen herkese en içten dilekleriyle selam ve muhabbetlerini iletmemi istediler. Ben ziyaretlerim sırasında şahit oldum ki göz bebeğimiz olan Kerkük’teki soydaşlarımız; bu mübarek ayda dar günlerinde Ülkücü Hareket tarafından böyle bir yardımın yapılmasından ötürü son derece memnun oldular.” dedi.

Sonrasında Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey ile makamında görüşen Kılavuz; Türkmen soydaşlarımızın kendilerine olan selam, dua ve muhabbetlerini iletirken, öz kardeşlerimiz tarafından Kerkük’ten hediye gönderilen Türkmen Sancağını arz etti.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter