Türkiye Geneli Bilgi Yarışmasında 5.Bölge Elemeleri Tamamlandı

Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından düzenlenen Türkiye Geneli Bilgi Yarışması kapsamında 5.bölgede yapılan yarışmalar merkez il olarak belirlenen Denizli’detamamlandı.Bilgi Yarışmasına Genel Başkan Yardımcımız  Sina Özçelik  ile birlikte Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ülgen ve çevre İllerimizin Ocak Başkanları,Denizli Ülkü Ocaklarına mensup teşkilatlar katılım sağladı. Programın açılış konusmasını gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcımız Sina Özçelik yarışmacılara yarışmanın kurallarını anlatarak onlara başarılar diledi.

Sayın Özçelik bilgi yarışmalarının amacının Ülküdaşlarımızın kendini sınaması ve varsa eksiklerini görmelerini sağlayarak o alanda çalışmalar yapmaya yönlendirmek olduğu söyledi. Daha sonra Denizli, İzmir, Isparta,Muğla, Manisa,Burdur, Uşak ve Aydın illerimizin temsilcileri arasında yapılan yarışma neticesinde birinci İzmir  Ülkü Ocakları olurken.Berabere kalan Denizli ve Manisa Ülkü Ocaklarına ek olarak 5 soru soruldu.Eşitlik yine bozulmadığı için kura çekimi sonucunda Manisa Ülkü Ocakları ikinci,Denizli Ülkü Ocakları üçüncü oldu.

Dereceye girenlere ödülleri Genel Başkan Yardımcımız Sina Özçelik tarafından verildi. Yarışmanın ardından Denizli Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen  yemeğe katılım sağlandı.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter