Türk Kızılayından Elazığ Ülkü Ocaklarına Plaket

Türk Kızılayı Elazığ Kan Merkezi Müdiresi Dr. Selvi Eroğlu Elazığ Ülkü Ocakları’na bir ziyarette bulunarak, yapmış oldukları kan ve kök hücre bağışlarından ötürü Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Murat Taşkın’a teşekkürlerini sunup bir plaket takdim ettiler. Dr. Selvi Eroğlu yapmış olduğu   konuşmada:

“Elazığ Ülkü Ocakları defaten düzenledikleri bağış kampanyaları ile Türk Kızılayı Elazığ Şubesi’ne büyük katkılar sundular. Ben Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Murat Taşkın Bey’e ve tüm bağışçılara canı gönülden teşekkür ederim. Bu tür bağış kampanyalarının devamını diliyor ve diğer Sivil Toplum Kuruluşlarından da aynı duyarlılığı bekliyoruz.” dedi

Dr. Selvi Eroğlu’ndan sonra sözü alan Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Murat Taşkın ise:
“Yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Türk Kızılayı Elazığ Şubesi’ne 3 kez kan bağışı ve 1 kere de kök hücre bağışı kampanyası düzenledik. Biz Elazığ Ülkü Ocakları olarak biliyoruz ki; toplumsal farkındalık ancak ortaya somut ürün koyabildiğiniz zaman gerçekleşir ve bu tür hassas konularda toplumun ihtiyacını karşılamak her STK’nın asli görevlerinden olmalıdır. Türk Kızılayı Elazığ Şubesi yöneticileri de “Marifet iltifata tabidir.” Kabilinden bizlere bir plaket hazırlatmışlar. Ben de bu plaketi, insanlara faydalı olabilmek için kan veren tüm teşkilat mensuplarımız adına alıyor ve Türk Kızılayı Elazığ Şubesi yöneticilerine teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Kan bağışlarımız periyodik olarak devam edecektir.” Dedi.

 

 

 

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter