Turhal Ülkü Ocakları Mevlid-i Şerif ve Başbuğ Alparslan Türkeş Anma Programı Düzenlendi

Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ beyin hakka yürüyüşünün 20.yıldönümünde Turhal Ülkü Ocakları olarak Mevlid-i Şerif ve Anma Programı düzenlendi.

5 Nisan Çarşamba günü Turhal Ülkü Ocakları Hizmet binasında düzenlenen Yemekli Mevlid-i Şerife çok sayıda Ülkücü katıldı. 7 Nisan Cuma günü ise Turhal Ülkü Ocakları olarak Turhal Kültür Merkezinde düzenlenen Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin yakın çalışma arkadaşı Ülkücü İşçiler eski Genel Başkanı Muzaffer Şahin beyin konuşmacı olarak katıldığı Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ anma programı düzenlendi. Düzenlenen programa MHP İlçe Başkanı Gökhan Bozkurt , MHP Kadın Kolları Başkanı Gülbin Koçyılmaz , Geçmiş Dönem ocak başkanları ve çok sayıda ülkücü katıldı.

Turhal Ülkü Ocakları başkanı programda Ömer ÇELİK yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi; ”Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ beyin hakka yürüyüşünün 20.yıldönümünde düzenlemiş olduğunuz programa hoş geldiniz. Ömrünü Türk İslam davasına adamış bu uğurda tabutluklarda yatmış işkenceler görmüş ama mücadeleden hiç yılmamış büyük dava adamı Başbuğumuz sen rahat ol.Milyonlarca evladın seni ve sevdanı yaşıyor.Ülkücülük bitti diyenler şunu iyi anlasınlar.Karla abdest aldıran bir sevdanın evlatları Allah davası olan Ülkücülüğün bitmesine müsaade ederler mi. Çarşamba akşamı Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin yadına Ocak binamızda yoğun bir katılımla Yemekli Mevlid-i Şerif programı yaptık.Emek verenlerden katkı sağlayanlardan Allah razı olsun.Şu andada solonda olan ülküdaşlarımdan Allah razı olsun. Sizlere de programımıza katılımınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.Mekanın Cennet olsun Başbuğum. Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene” dedi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter