Trabzon ve Bayburt Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi

Trabzon ve Bayburt Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi gerçekleştirdi. Trabzon Ülkü Ocakları’nda Ali Cevahir görevini Mihrab AltınIşık’a devrederken, Bayburt Ülkü Ocakları’nda Mahmut Aydemir görevini Muhammed Kılıç’a devretti.

Trabzon’daki devir teslim töreninde bir konuşma yapan Genel Başkan Başkan Yardımcımız Ali Halil “Sizlere Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un selamlarını getirdim. Ülkemizin içinde bulunduğu süreçte Ülkü Ocakları kilit rol oynamaktadır. Milli kimliğimizin ve devletimizin bağımsızlığının sigortası Ülkücü Harekettir. Bu bilince sahip olmalı sorumluluklarımızın farkında olmalıyız. Trabzon’da bugüne Ülkücü Harekete hizmet eden Ali Cevahir’e teşekkür ediyorum. Mihrab Altınışık’a ise yeni görevinde başarılar diliyorum.”ifadelerini kullandı.

Bayburt’taki devir teslim törenine de katılan Genel Başkan Yardımcımız Ali Halil yaptığı konuşmada “Ülkü Ocakları’nı Türk’ün ateşle imtihan edildiği bu dönemde zorlu bir görev beklemektedir. Milli kimliğimizin tahrip edildiği, Tür’üm demenin adeta suç sayıldığı bu zaman zarfında devletimizin ve milletimizi kuşatmaya çalışanlara karşı uyanık olmalıyız. Milli Mücadele ruhunu yeniden canlandırmalı, Milliyetçi Türkiye hayallerimizi gerçekleştirmeliyiz. Bu güne kadar Bayburtt’ta davamızın sancaktarlığını yapan Mahmut Aydemir’e bütün Ülkücü Hareket adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmetlerinden dolayı Allah razı olsun. Sancağımızı aynı özveri ile taşıyacağına inandığımız Muhammed Kılıç’a yeni görevinde başarılar dilerim.” dedi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter