Trabzon Ülkü Ocakları’ndan İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Müftülüğü’ne Ziyaret

Ziyaretlerine hızlı bir şekilde devam eden Trabzon Ülkü Ocakları, İl Müftüsü Keramettin Demir’i ziyaret etti. Müftü Demir göreve kısa süre önce getirilen başkan Mihrab Altınışık’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Demir, bu sorumluluğun önemli olduğuna değinerek milli ve manevi anlamda güzel çalışmaların yapılması gerektiğini dile getirdi. Müftülüğün öğrenciler  için okullarda hazırlayacakları projeler hakkında bilgiler alan il başkanı Altınışık; ”Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak il ve ilçelerimizde yapacağımız eğitim faaliyetlerinde gerek il müftülüğümüz gerekse ilçe müftülüklerimizle iletişim halinde  olup ortaya koyacağımız programlarda din görevlilerimizden faydalanmak istiyoruz. Gençlik her daim korunup kollanmalıdır. Manevi anlamda onlara vermemiz gereken şeyleri elimizden geldiği kadar vermeye gayret göstereceğiz” dedi. Ziyaretin sonunda başkan Mihrab Altınışık il müftüsü Kerametin Demir’e Ülkü Ocakları Dergisi ve besmele lafzı olan bir çerçeve hediye etti.

Aynı şekilde Trabzon Ülkü Ocakları il başkanı Mihrab Altınışık, İl Emniyet Müdürü Murat Köksal’ı ziyaret etti. Emniyet Müdürü Köksal,gençliğin kaybolmaması, iyi eğitilmesi ve duyarlı bir toplum oluşturabilmek adına Ülkü Ocakları’na büyük görevler düştüğünü belirti. İl başkanı Altınışık; “gençlikle sürekli birlikte olduğumuz için onların eksiklikleri noktasındaki tespitlerimizi yapmış bulunuyoruz. Milli, manevi ve ahlaki anlamda gençliğimize yol gösterici olacak ve yarınlar için güzel bir toplum oluşturmaya gayret göstereceğiz.” dedi.

Ziyaretin sonunda başkan Mihrab Altınışık İl Emniyet Müdürü Köksal’a   Ülkü Ocakları Dergisi  ve Başbuğ Alparslan Türkeş’in 9 Işık kitabını hediye etti.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter