Trabzon Ülkü Ocakları Faaliyetlerini Sürdürüyor

Trabzon Ülkü Ocakları faaliyetlerini sürdürüyor. İlçe ocak ziyaretlerinde bulunan Trabzon Ülkü Ocakları, öte yandan Ali Metin Tokdemir’i anma programı gerçekleştirdi.

Trabzon Ülkü Ocakları’ndan yapılan açıklamada, “İlçe ocaklara yaptığımız ziyaretler devam ediyor. İl Ocak Başkanımız Mihrab Altınışık diğer ilçe orta öğretimin önemine vurgu yaptı. Gençliğin kötü alışkanlıklara ve başka yönlere kaymasını önlemek ,topluma yön verecek bir gençlik yetiştirebilmek için ocakların var olduğunun altını çizen başkanımız bunun için muntazam bir şekilde planlı ve programlı çalışarak eğitim konusunda gençlere fayda sağlayacak birçok projeyi hayata geçireceğini belirterek Araklı Ülkü Ocağı Başkanı Embiya Cevahir’e ve yöneticilerine bu zamana kadar yaptıkları faaliyetler için teşekkür etti.

Öte yandan Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından 09.12.2014 tarihinde il ocak binasında okutulan Yasin-i Şerif ile Ülkü Ocakları Merhum Genel Başkanı Ali Metin Tokdemir anıldı. Yasin-i Şerif’in ardından Ali Metin Tokdemir’in hayatını anlatan belgesel izlendi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter