Trabzon-Of Ülkü Ocakları’ndan Uyuşturucuya Hayır Paneli

Trabzon-Of Ülkü Ocakları tarafından Psikolog Ayşe Kartal ve Of İlçe Vaizi Hüseyin Güven’in konuşmacı olarak katıldığı uyuşturucuya karşı “Gençlik ve Güvenli Gelecek” adlı panel gerçekleştirildi.

MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, MHP Of İlçe yöneticileri,  Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu,teşkilat mensupları, Ülkü Ocaklı gençler ve anne babaların  katıldığı panelde Ülkü Ocaklarının İnancına, tarihine, kültürüne sahip çıkabilecek bir gençlik yetiştirebilmek için  var olduğunu söyleyen Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık konuşmasında ailelere seslenerek ” Çocuğunuzun kişilik kazanmasına yardımcı olup onların kendilerine güvenini sağlamalısınız. Kuvvetli iradeye sahip olmaları için rehber olmalı, başarılı olabilecekleri alanı bulmalarına yardımcı olmalısınız. Çocuklarınızın meseleleriyle yakından ilgilenip onlara yeterli zaman ayırmalı şefkat göstermelisiniz. Çocuklarınıza iyi terbiye vermeli onları milli ve manevi konularda aydınlatmalısınız. Bu anlatımınız onların uyuşturucudan uzak durmalarını sağlayacaktır. Bunların hiç birini yapamıyorsanız ben yapamam diyorsanız o zaman çocuğunuzun elinden tutacak onu Ülkü Ocaklarına getireceksiniz. Çünkü Ülkü Ocaklarında bunların hepsi var ve uygulanmakta.” dedi.

Vatanın ve milletin akıl ve mantığı ile hareket eden berrak ve uyuşmamış beyinlere ihtiyaç olduğunu söyleyen Altınışık ” Bizler Ülkü Ocakları olarak uyuşturucu konusunda elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Gençliğimizi ve geleceğimizi kapitalist canavarlara bırakmayacağız. Çocukları ve gençleri iyi şeyler yapmaya yönlendirmeliyiz. Kimse unutmasın ki iyi şeylerde hep Ülkü Ocaklarında olur” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Konuşmacıların anlatımları konuyla ilgili slayt gösterimleri ve  yapılan soru-cevap kısmının ardından program sona erdi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter