Trabzon-Arsin Ülkü Ocakları Açıldı

Arsin Ülkü Ocaklarının açılışı yapıldı. Açılışa Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık, MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli ve yönetim kurulu, MHP İlçe Başkanları, MHP İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri, Öğrenci Dernekleri, İlçe Ocak Başkanları ve çok sayıda ülküdaşımız katıldı.

Programda konuşan Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık “Bu mübarek Cuma gününde necip Türk milletine ve insanlığa hakkı hakikatı haykırmasına vesile olmak adına Arsin Ülkü Ocaklarını açmak için toplanmış bulunuyoruz. Türklük gurur ve şuuru İslam ahlak ve fazileti ile hepimizin yetiştiği şehitlerimiz ve cennet mekan Başbuğumuzun emaneti Ülkü Ocaklarımız iyi bir nesil, ahlaklı bir gençlik yetiştirmek adına bilinçli bir toplum oluşturabilmek için ebediyen var olacaktır. Ocakta yetişen genç devletine ve milletine milli ve manevi duygularla bağlı olarak, toplumda örnek bir birey, anne ve babasına hayırlı bir evlat olur. Türk bayrağının dalgalanması ve devletin bölünmez bütünlüğü için geçmişte olduğu gibi günümüzde de Ülkü Ocaklarına ihtiyaç vardır. Ülkü Ocaklarının amacının ne olduğunu unutmadan sorumluluklarımızın bilincinde,Allah rızasını kazanabilmek için mücadelemize durmadan devam edeceğiz. Ocağımızın Ülkemize, davamıza, Trabzonumuza ve güzel ilçemiz Arsinimize hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyor, hazırlık aşamasında maddi ve manevi destekte bulunan, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık tarafından yapılan açılışın ardından Arsin Ülkü Ocakları Başkanlığına Hüseyin Örnek atandı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter