Trabzon-Araklı Ülkü Ocakları’ndan ”Uyuşturucuya Hayır!” Paneli

Trabzon- Araklı Ülkü Ocakları sosyal sorumluluk bilinci ile  ”Uyuşan değil düşünen beyinler için uyuşturucuya hayır” adlı panel düzenledi.

Panelde konuşan Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık:

“Ülkü Ocakları olarak gençliğimizi ve geleceğimizi uyuşturucu ile ipotek altına almaya çalışan emperyalist güçlerin,kapitalist canavarların tam karşılarında olacağız. Bugün salonlarda, yarın sokaklarda, evlerde olacağız. Topluma, anne babalara, gençlere ulaşabildiğimiz herkese ulaşarak onları uyuşturucu konusunda bilinçlendirecek bu batağa düşen gençlerimizi kurtarmak için elimizden geleni yapacağız. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük gençlik teşkilatı Ülkü Ocakları olarak gençliğimize ve geleceğimize sahip çıkacağız. Bu paneli hazırlayan Araklı Ülkü Ocakları Başkanı Embiya Cevahir e ve yönetiminde ki arkadaşlara çok teşekkür ederim” dedi.

Tarihçi- yazar Hasan Suiçmez hocamızın, Müftülük Vaizi Erdoğan Dalkes’in, Doktor Celal Hoş’un, Milli güreşçimiz Selçuk Çebi’nin ve Tubim İl Temas Uzmanı Murat Alparslan’ın konuşmacı olarak katıldığı panelin sonunda gençlere çekilişle imzalı Trabzonspor formaları ve topları dağıtıldı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter