Torul Ülkü Ocakları Açıldı

Gümüşhane’nin Torul ilçesinde Ülkü Ocakları ilçe teşkilatı düzenlenen törenle hizmete açıldı.Torul Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı’na; Fatih  Keleş getirildi.

İstiklal Marşı, Saygı Duruşu ve Andımızın okunması ile başlayan program Kur’an-ı Kerim tilaveti ve açılış konuşmaları ile devam.

Gümüşhane Ülkü Ocakları İl Başkanı Vakur Kara duygu ve çoşku yüklü bir konuşma yaptı. Ülkü Ocakları’nın inandığı değerlerden, Türk Milletinin ve Türk Gençliğinin selameti için karşılıksız vatan ve millet sevgisine dayalı, asil duruşundan asla taviz vermeyeceğini ve bedeli ne olursa olsun asla geri adım atmayacağını herkesin iyi bilmesini isteyen Kara “Torul İlçe teşkilatımız, vatanımıza, milletimize hayırlı evlatların yetiştirilmesinde etkin bir rol üstlenecektir. Ülkücü bir ailede yetişen, bu davanın içerisinde büyüyen, ikinci üniversitesini bitirmek üzere olan Torul Ülkü Ocakları İlçe Başkanımız Sayın Fatih Keleş’e inanıyor ve güveniyoruz. Her zaman şahsının ve makamının, Torul ilçemizdeki Ülküdaşlarımızın ve Torul Gençliğinin yanında olacağımızı herkesin iyi bilmesini istiyoruz. Başta Fatih Başkanımız olmak üzere bütün gönüldaşlarıma başarılar diliyorum. Katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Başbuğumuz Merhum Alparslan Türkeş Bey’in emaneti olan Ülkü Ocakları Kıyamete Kadar bu topraklarda baki kalacaktır. Cenab’ı Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın inşallah. Ne Mutlu Türk’üm Diyene!” diyerek konuşmalarını tamamladı.

Torul Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Fatih Keleş ise ; ‘’Ülkü Ocakları başkanlığı gibi önemli bir göreve getirilmiş olmanın manevi hazzını yaşadığını belirterek, üzerindeki sorumluluğun farkında olarak, Torul gençliğine hizmet etmek, Türk-İslam Ülküsünü muzaffer etmek için gece gündüz çalışacaklarını’’ belirtti.

MHP İl Başkanı Orhan Mazman, Torul MHP İlçe Başkanı Mustafa Ünlü ve Torul Belediye Başkanı Selami Bostan da yaptıkları konuşmalarda Torul Ülkü Ocakları’nın vatana ve millete hayırlı olmasını temenni ederek, Ülkü Ocakları yöneticilerine başarılar diledi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter