Tokat Ülkü Ocakları’ndan İftar Yemeği

Tokat Ülkü Ocakları, Tokat Cumhuriyet Meydanında yaklaşık 3.000 kişiye iftar verdi.

İlahiler eşliğinde başlayan iftar yemeğine, Tokat Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Çalışkan, Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanı Murat Polat, Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Dr. Reşat Doğru, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Zeki Kurt, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Akın Melek, ilçe belediye başkanları, ilçe ocak başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Başkanımız Onur Çalışkan, 3 bin kişilik organizasyon yaptıklarını belirterek, davetlerine katılan tüm misafirlerine teşekkür etti.

Ülkü Ocakları İl Başkanımız Onur Çalışkan, “İftar yemeğimizi onurlandıran herkese teşkilatım adına çok teşekkür ediyorum. Ramazan-ı Şerif’in gerektirdiği gibi, aramızdaki muhabbet ve bağlılığı artırmak, bu mukaddes ayın maneviyatına birlikte varmak amacıyla bu iftar programını düzenlemiş bulunuyoruz. Ramazan’ın bizlere sağladığı bu manevi havayı sizlerle paylaşmak bizlere ayrıca mutluluk verecektir. Nefislerin terbiye edildiği, mertebelerin yükseldiği, iman gücünün arttığı böyle önemli bir ayı Rabbim hepimize layıkıyla geçirmeyi nasip etsin. Ramazan ayının tüm Türk ve Müslüman âlemine hayır ve bereket getirmesini dilerim” dedi.

İftar yemeğinde İl Başkanımız Onur Çalışkan’ın konuşmasının ardından Tokat İl Başkanı Murat Polat, MYK Üyesi Zeki Kurt ile Tokat Milletvekili Reşat Doğru da birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından iftar program son buldu.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter