Tekirdağ-Kapaklı Ülkü Ocakları’ndan Şehit Ailelerine İftar Yemeği

Tekirdağ-Kapaklı Ülkü Ocakları, Golden Palas adlı otelde Şehit Ailelerine İftar yemeği verdi.

Verilen iftar yemeğinde konuşan İlçe Ocak Başkanı İrfan Ayhan, “Şehit Ailelerine verdiğimiz önem herkes tarafından bilinmektedir. Biz bu Ramazan ayında bir değişiklik olsun istedik ve herkes gibi eş’e dost’a iftar yemeği vermek yerine, evladını Bayrak ve Vatan uğruna toprağa veren annelerimiz- babalarımız, evlatları ile bir kez daha gurur duysunlar diye, sahipsiz bırakılmadıklarını yanlarında Ülkücülerin her zaman olduğunu hissettirmek adına bu sene böyle oldu ve bundan sonrada bu şekilde olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Kapaklı Ülkü Ocakları’nın Vermiş olduğu İftar yemeğine Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hakkı Açıkgöz, MHP Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, MHP Saray İlçe Başkanı Hakan Özgül, Türk Eğitim-Sen Kapaklı İlçe Başkanı Mehmet Çakmak, Karaağaç Belediye eski Başkanı Dr. Özkan Yücel, MHP Çerkezköy eski Belediye Başkan Adayı Koray Önsel ve şehit aileleri katıldı.

Program Sonunda Ocak Başkanı Ayhan, katılan ailelere ve misafirlerine teşekkür etti. Şehit ailelerine evlerine kadar refakat edildi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter