Tarsus Ülkü Ocakları Gülek Karboğazı Civarında Piknik Düzenledi

Tarsus Ülkü Ocakları, okulların ara tatile girmesiyle öğrencileri 2. döneme daha motivasyonlu bir biçimde girmesini sağlamak adına Gülek Karboğazı civarında piknik düzenledi.
Tarsus Ülkü Ocaklarının Karboğazı’nda düzenlediği motivasyon pikniğine 100′lerce genç katıldı. Program dahilinde öncelikle doğa yürüşü yapılıp akabinde katılımcılar kar topu savaşı düzenledi. Kar etkinliğinin vazgeçilmezi mangalda sucuk ekmek yenmesinin sonrasında yapılan kardan yapılan kurt inanılmaz ilgi gördü.
Programda açıklama yapan Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Emre Bircan; ” 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının ara tatil dönemine girmiş bulunmaktayız. Tarsus Ülkü Ocaklarımıza mensup genç kardeşlerimizin gelecek döneme daha motivasyonlu bir biçimde girmesi amacıyla Gülek Karboğazı’na gezi düzenlemiş bulunmaktayız. “Gelecek gençliğin ta kendisidir” düşüncesiyle gerçekleştirmiş olduğumuz bir çok eğitim, kültür, sosyal faaliyetlerimize bir yenisi olarakta bu piknik etkinliğimizi eklemiş bulunuyoruz. Cenab-ı Allah fırsat verdikçe gençlerimizin eğitimlerine gerek seminerlerimizle gerekse motivasyon vermesi amacıyla düzenlediğimiz etkinliklerle destek vermeye devam edeceğiz.” dedi.


Kategorisi: Genel

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter