Tarsus – Ülkü Çiçekleri 5. Dönem Mezunları Genel Merkezimizi Ziyaret Etti

Tarsus Ülkü Ocakları tarafından düzenlenin Ülkü Çiçekleri projesinin 5. Dönem mezunları Genel Merkezimizde Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’u ziyaret etti.

Okulların kapanmasının ardından 6, 7 8 sınıf öğrencilerinden seçilen 20 öğrenciye 2 hafta süre ile yüzme, masa tenisi, santranç, müzik, resim, tarih, Din Kültürü ve Ülkücülük , bilişim teknolojileri derslerinin verildiği kamp programı Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ni ziyaretle tamamlandı.

Katılımcı öğrenciler, eğitmenler ve Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Ali Rıza Genç ve Genel Başkan Yardımcımız Sina Özçelik ile bir istişare toplantısı gerçekleştiren Genel Başkanımız Olcay Kılavuz ” Tarsus Ülkü Ocakları tarafından hayata geçirilen Ülkü Çiçekleri projesi kapsamında göstermiş olduğunuz başarıdan ötürü hepinizi tebrik ediyorum. Ülkü Ocakları’nın bünyesinde sizin gibi pırıl pırıl gençler olduğu için çok mutluyum. Ülkemizin milli ve manevi hassasiyetleri olan, hayatını Türk-İslam felsefesine göre şekillendiren bireylere ihtiyacı vardır. Sizler eğitim hayatlarınızda daha şimdiden gösterdiğiniz başarıyı arttırarak devam ettirmeli, ve devletimizin nitelikli, Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve faziletine sahip bireylere duyduğu ihtiyacı gidermelisiniz. İnanıyorum ki milli ve müreffeh bir Türkiye’nin mimarları sizler olacaksınız. Tarsus Ülkü Ocakları tarafından hayata geçirilen proje Genel Merkezimizz Ar-ge birimi tarafından da örnek alınacak, ve yurt genelinde uygulanacaktır. Bu projede emeği geçen Ülküdaşlarıma da teşekkür ediyorum.”dedi

Sonrasında Genel Başkanımıza geçmişten günümüze Tarsus Ülkü Ocakları tablosu ve Öğrencilerin kamp döneminde yaptığı maket uçaklar hediye edildi

Öğrencilere ve eğitmenlere de tek tek söz veren genel başkanımız eğitim kampından neler öğrendiklerini hayatlarına ne kattıklarını ve gelecekte ne olmak istediklerini sordu. Eğitimciler ise projenin her yıl geliştirerek devam ettiklerini Kendilerine verilen destekten dolayı son derece memnun olduklarını dile getirdi.

İstişare toplantısı sonrası öğrenciler ve öğretmenlerle öğle yemeği yiyen Genel Başkanımız öğrencilerle sohbette bulundu.
Sohbet sonrası hatıra fotoğrafı çekildi. Ayrıca Genel Başkanımız katılımcı tüm öğrencilere hediyeler göndereceğini söyledi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter