Taraklı Ülkü Ocakları Yeni Hizmet Binası Açılışı

Taraklı Ülkü Ocakları’nın yeni hizmet binasının açılması münasebetiyle , Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Serdar Gül’ün katılımıyla görkemli bir açılış töreni düzenlendi.

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Serdar Gül , Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı M. Levent Bülbül , Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanları , Ülkü Ocakları Sakarya İlçe Başkanları ve çok sayıda ülküdaşımızın katıldığı tören şehitlerin ruhuna armağan edilen Kuran-ı Kerim ziyafeti ile başladı.

Açılış konuşmasını yapan Serdar GÜL ise,
Bu akşam açılışını yapacağımız Taraklı Ülkü Ocakları’nın açılış programında sizleri aramızda görmekten çok büyük mutluluk duyuyoruz. Türk-İslam davasına gönül vermiş, Allah davasına başını koymuş Türk milliyetçileri olarak, bizim yuvamız, Türk milletinin ele geçirilememiş son kalesi olan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfının bir şubesini daha açacak olmanın verdiği gurur ve sevinç ile buradayız.
Unutmayın, Ülkü Ocakları Eğitimin ve Kültürün, köklü tarihimizin ve dinimizin öğrenildiği yerdir. Ocağa giden genç hırsız, madde bağımlısı ve vatan haini olmaz. Fatih olur, Yavuz olur, Mustafa Kemal olur, Başbuğ olur. Türklük bilinç ve şuurunu tam anlamıyla kavrar. İman dolu yürekleri bu vatan için ne yapabilirim diye her an heyecanla dolup taşar. Bu duygu ve düşüncelerle her birinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bu akşam açılışını yapacağımız Taraklı Ülkü Ocakları’nın önce ilçemize ve ilimize, daha sonra ülkemize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum. Âlemlerin rabbi olan Cenab-ı Allah bu ocağımızdan yetişen kardeşlerimin ülkemize ve milletimize uzun yıllar hizmet etmesini nasip etsin.
Sağ olun var olun. Allah’a emanet olun.

Açılış konuşmasının ardından ;

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Serdar Gül , MHP İl Başkanı M. Levent Bülbül, MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ve Taraklı İlçe Ocak Başkanı Yusuıf Bulut yeni hizmet binasının kurdelası kesim töreni gerçekleştirildi.

Yeni hizmet binasındaki misafirlerle kısa bir hasbihal eden Serdar Gül sonrasında yeni yerin açılışına binaen hazırlanan pilavları ülkücü hareketin genç neferlerine bizzat kendi eliyle dağıttı.

Pilav takdimi sonrasında yeni hizmet binasındaki konuklarla kısa bir hasbihal eden Serdar Gül tebrik ve temennilerini ileterek Taraklı’dan ayrıldı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter