Şikayet – Aslı Timurhan

Ülkücü olmaya çalışan bir çocuğun Başbuğ’una şikâyetidir.

Sen gittikten sonra hainlerin sesi haddinden fazla çıkmaya başladı başbuğum. Memleketim yanıyor ve iktidar sahipleri bu yangını körüklemekten başka bir işle uğraşmaz hale gelmişler. Buna göz yummayıp vatan savunmasına geçen gençler ise demokratik açılım sürecini zedelemekle suçlanıyorlar. Terörist başının serbest kalması tartışılır hale geldi. Ülkemin dört bir yanı Türk üst kimliğini tanımayan ve tanımayacağını haykıran azınlıklarla doldu. Hatta Türk olduğunu söylemek suç haline geldi. Artık hainler biz vatansever gençlerden bile çekinmez hale geldiler. Mehmetçiğe kelle, terörist başına sayın diyen ve milliyetçiliği ayaklar altına alan bir başbakanımız var. Bir kaç yıl içinde neredeyse ülkemin tüm mal varlığı özelleştirilerek fiilen işgal altına alındı. Fakat bunu marifetmiş gibi gösterip kendine rant sağlayan bir hükümet var başımızda. Tüm bunlar canımızı yakarken bir de elimizin kolumuzun bağlanması çok zorumuza gidiyor. Milliyetçi harekete atılan iddiaların haddi var hesabı yok. Bu da yetmezmiş gibi bir de bu hareketin içinden yetişip şimdi ise ihanet içinde olan müptezeller var.

Mahcubuz başbuğum, hem sana karşı hem de şehadet ile şereflenmiş beş bin büyüğümüze karşı tarifi zor bir utanç içerisindeyiz.  Uykularımız kaçıyor, ahirette tüm bunların hesabını nasıl vereceğimiz konusunda hiçbir fikrimiz yok. Şimdi bunları sana anlatmak bana çok acı veriyor. Ülkenin bu halini görmek biz Türk gençlerini fazlasıyla üzüyor. Bilemiyoruz bizlerden ebedi âlemde razı olacak mısın? Şehit olan abilerimize dediğin gibi bizlere de evlatlarım diyecek misin? Ya da bizler ölmeden evvel senin evladın olma şerefine erişebilecek miyiz? Bu sene 4 Nisan bizler için eskisinden daha hüzünlü geçecek çünkü yaşananların karşısında bu şekilde durmak içimizde büyük yaralar açılmasına sebep oluyor.

Sen hayatta olsaydın muhtemelen tüm bunlar yaşanmamış, ülkemiz şimdiki halinden daha iyi bir konuma erişmiş olacaktı. Fakat takdir-i ilahi böyleymiş. Allah sevdiklerini kullarına da sevdirirmiş. Bizler sana ve ülkümüze duyduğumuz derin muhabbetle çabalamaya devam edeceğiz. Kanımızın son damlası akana kadar Allah’ın rızası için kâfirlerle mücadele edeceğiz. Dini kullanarak insanları kandırmaya çalışan münafıklara fırsat vermeyeceğiz. Gelecek her gün bir öncesinden daha fazla çalışacağız.  Çünkü şimdi Ülkücü gençlik için dik duruş göstermenin tam vaktidir. Şimdi uyuma, gezme, dinlenme vakti değildir. Başımızdakiler ihanet içindedirler ve burada bize düşen vazife büyüktür. Ülkücü Türk gençliği olarak sana söz veriyoruz geride bıraktığın davaya sadık kalacağız. Damarlarımızdaki asil Türk kanının verdiği kudretle başaracağız. Türk’ün son başbuğu ruhun şad geride kalanlar Kür Şad olsun.

Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin.


Kategorisi: Gündem Yazıları

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter