Şanlıurfa’da Bayrak Değişimi

Şanlıurfa Ülkü Ocakları’ndan bayrak değişimi yapıldı. Devir-teslim törenine Genel Başkanımız Olcay Kılavuz bizzat katıldı.

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Ramazan ayında Türkiye’nin dört bir yanında İl Ocaklarımız tarafından düzenlenen iftar ve sahur programlarına katılmaya devam ediyor. Bu kapsamda Şanlıurfa Ülkü Ocakları’na da bir ziyarette bulunarak yapılacak olan devir-teslim törenine de iştirak etti.

Genel Başkanımız Olcay Kılavuz devir-teslim töreninde bir konuşma gerçekleştirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu sürece vurgu yapan Kılavuz “ Türkiye’yi bölme senaryosu tekrar sahneye konulmak isteniyor. Geçmişte yarım kalmış hayaller bugün tekrar gerçekleştirilmek isteniyor. Maalesef iktidar temsilcileri bu hayallerin gerçekleştirilmesi noktasında yapılan çalışmalara çanak tutuyor. Açılım zırvası, Anayasa’da yapılan dayatmalara bakıldığı zaman dış mihrakların amaçlarına hizmet eden icraatlar yapıldığı ve önerilerde bulunulduğu açıkça görülüyor. Bu oyunları boşa çıkaracak, hainlerin hayallerini şanlı tarihimizde atalarımızın yaptığı gibi suya düşürecek olanlar Ülkücülerdir. Çatımız Ülkü Ocakları altında birleşmeliyiz. Ülkücünün yerinin Ülkü Ocakları olduğu bilinciyle birlikte ancak bu şekilde daha güçlü olabiliriz. Bunları yaparken meşru zeminlerde mücadele etmeliyiz. Bunun için önce eğitimlerimizi tamamlamalı parlak bir karakter ve kariyer sahibi olmalıyız. Bizim kimseyle ayrımız gayrımız yoktur. Bu millet 1000 yıldır bu topraklarda yaşıyor ve bundan sonra da Allah’ın izniyle yaşamaya devam edecektir. Bu düşüncelerden hareketle bugüne kadar Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüten Emin Özkutlu’dan biz razıyız Allah da razı olsun. Bayrağı devralan Mustafa Nargülü’ne de bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” Dedi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler / Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter