Şanlıurfa Ülkü Ocakları’ndan, Öğretmen Adaylarına Kutlama

Şanlıurfa Ülkü Ocakları 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile Harran Üniversitesi Eğitim Fakültesinde okuyan Öğretmen adaylarımıza temsili olarak tebeşir dağıtılarak Öğretmenler Günü kutladı. Şanlıurfa Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi tarafından düzenlen organizasyonda eğitim fakültesi öğrencileri ilk hediyelerini aldıkları için gayet memnun olduklarını dile getirerek Ülkü Ocaklarına teşekkürlerini aktardı.

Üniversitedeki Dekanlar ve Eğitim Görevlilerine karanfil dağıtıldı. Şanlıurfa Ülkü Ocakları Bayanlar Masası ve Üniversite Masası tarafından organize edilen program kapsamında Dekanlar ve Öğretim Görevlilerini odalarında Ziyaret ederek öğretmenler günü kutlayıp karanfil takdimi yapıldı. Bu mutlu günde kendilerini unutmayan ve yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Dekanlar ve Öğretim elemanları Ülkü ocaklarına teşekkürlerini aktardı.

Şanlıurfa’da bulunan bütünliselerde görev yapan müdürlerimize karanfil dağıtarak Öğretmenler Gününü kutladı. Şanlıurfa Ülkü Ocakları Ortaöğretim Masası tarafından organize edilen program kapsamında müdürlerimizi görev yaptıkları okullarda ziyaret ederek öğretmenler gününü kutlayıp karanfil takdimi yapıldı. Bu mutlu günde kendilerini unutmayan ve yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren müdürlerimiz Ülkü Ocaklarına teşekkürlerini aktardı.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter