Samsun Ülkü Ocaklarından Ahde Vefa Gecesi

Samsun Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, 19 Mayıs Üniversitesinde (OMÜ) okuyup ve mezun olmuş ülkücüleri bir araya getirdi. Hoşkadem Konukevinde yapılan programa geniş katılım oldu.

Samsun Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfınca organize edilen “Ahde Vefa Gecesinde” bir araya gelen Ülkücüler anılarını tazeledi. Hoşkadem konukevinde yapılan ve eski ve yeni mezunları buluşturan etkinlikte geçmiş güzel günlerin anısı yaşatılırken, yeni dostluk köprüleri de kuruldu.

Samsun Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Hüseyin Kürşat GEZE yaptığı konuşmasında, “Bu sene ilkini düzenleyip geleneksel hale getirmeyi planladığımız mezunlar buluşmamıza hoş geldiniz. Ahde Vefa Gecemizi düzenlememizin amacı; Türkiye’nin değişik yerlerinde bulunan Samsunda eğitim görmüş ülkücü mezunlarımız, bir araya gelerek hasret giderip, yapılan sohbetlerle birbirlerinin durumlarından haberdar olabilmemiz, En önemlisi de dostluklarımızı pekiştirmemiz.” şeklinde konuştu.

Program geçmişten günümüze Üniversite Teşkilatımızın düzenledikleri etkinlikleri gösteren sinevizyon gösterisinin ardından Ülkü Ocakları Merkez Sanatçılarından Ferhat HANTAL’in verdiği konser ile sona erdi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter