Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Tarafından Şehit Ailesine Ziyaret

26 Şubat tarihinde Afganistan’da, Taliban Militanları tarafından düzenlenen bombalı saldırıda Şehit olan Samsun’ lu Piyade Uzman Çavuş Adem Şengül’ün baba ocağına ateş düştü!

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Samsun İl Başkanı Hüseyin Kürşat Geze ve beraberinde bulunan gençlerle birlikte elim haberi alır almaz Samsun’ lu Şehidimizin Baba Ocağına gittiler. Gözü yaşlı Anne ve Babası tarafından karşılanan heyet Şehit ailesini sakinleştirmeye çalıştı.

Şehit Ailesinin acısına ortak olmak ve acılarını bir nebze olsa dindirmek için geldiklerini belirten Geze; ” Şehidimize Allah’tan rahmet ailemize ise başsağlığı ve sabır diliyorum. Biz buraya her şey’ den önce ailemizin yanına evlatları olarak geldik. Acılarını en derin duygularımızla yaşıyoruz.  Sadece bugün değil her gün yanlarında olacağız. Şehidimizin annesi annemiz, babası babamızdır. Başta Samsun’ lu hemşerilerimiz olmak üzere Ülkemizin Başı Sağ olsun.” diyerek dualar eşliğinde ziyaretlerini sonlandırdı.

Şehit Adem Şengül’ün naaşının yarın cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Amasya’nın Gümüşhacıköy ilçesi Korkut Mahallesi’nde bulunan aile kabristanlığında toprağa verileceği öğrenildi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter