Sakarya, Düzce ve Bolu Teşkilatları Ziyaretleri

Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticileri teşkilat ziyaretleri kapsamında Sakarya, Düzce ve Bolu’da bulundular.

İlk olarak Sakarya Ülkü Ocakları’nı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Ozan Kaya Ocak faaliyetleri hakkında bilgi aldı ve bir takım istişarelerde bulundu.  Takiben Ocak gençleriyle sohbet edildikten sonra Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanlığı ziyaret edildi.  MHP Sakarya İl Başkanı ile görüştükten sonra Sayın Ozan Kaya Sakarya’dan Düzce’ye geçmek üzere ayrıldı.

Düzce Ülkü Ocakları’nı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticileri burada Ocak Başkanı, Ocak Yönetimi ve Ocak gençleriyle bir araya geldi. Sohbet havasında geçen istişarede Ocak faaliyetleri ve ileriye dönük çalışmalar değerlendirildi. Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya Düzce’den Bolu’ya geçmek üzere şehirden ayrıldı.

Son olarak Bolu’yu ziyaret eden Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya ve Genel Merkez Yöneticilerimiz burada Bolu Ülkü Ocakları’nın gerçekleştirdiği faaliyetler ve teşkilatın problemleri üzerine bir istişarede bulundu. Akabinde Bolu’dan ayrılan Genel Başkan Yardımcısı Ozan Kaya ziyarete son verdi.


Kategorisi: Genel Merkezden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter