Niğde Ülkü Ocakları “Ülkü Ocakları’nın Manevi Dinamikleri” Konulu Seminer Düzenledi

Niğde Ülkü Ocakları “Ülkü Ocakları’nın Manevi Dinamikleri” konulu seminer düzenledi.

Niğde Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Kızıl “Ülkü Ocakları’nın Manevi Dinamikleri” konulu seminerde konuşmacı olarak yer aldı. Niğde Ülkü Ocakları Eğitim Birimi tarafından aylık olarak planlanan ve her hafta uygulanan programda bir taraftan planlanan günlerde ortaöğretim öğrencilerinin ve üniversite öğrencilerinin donanım kazanmasıyla birlikte oluşturulan hoca havuzu ile eğitimlerine devam etmekte olup bir taraftan da  üniversite öğrencileri, ortaöğretim öğrencilerine okul derslerinde ve üniversiteye hazırlık derslerinde yardımcı olmaktadır.

Niğde Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Kızıl, Ülkü Ocakları’nın geçmişten günümüze içinde bulunarak, yaşayarak gördüğü maneviyatın kelimelere sığdırılmasının çok zor olduğunu söyledi. Ayrıca Yunus Kızıl, Ülkü Ocakları’nın kuruluşundan bu yana milli ve manevi dayanağı olan bir davası olduğunu, bu kutlu davanın yıpranmayacağını ve başarıya ulaşacağını belirtti.

Eğitim seminerlerine tüm hızıyla devam eden Niğde Ülkü Ocakları’nın hedefinin gelecekte ülkemizin yönetim kadrolarına talip olacak olan gençlerin bilgi birikimi yüksek, kültürlü ve eğitimli olarak yetişmesi olduğu hatırlatıldı.

 


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter