Muş Ülkü Ocakları Açıldı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, yurdumuzun dört bir yanında teşkilatlanmayı sürdürüyor. Son olarak Muş ilimizdeki ocağımızın açılışı da gerçekleştirilmiştir.

Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz, Muş’un girişinde Ülküdaşlarımız tarafından coşkuyla karşılandı. Önce gençliğin sorunları hakkında sohbet edildi. Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz: “Türkiye’nin dört bir yanını dolaşmaya devam ediyor, Ülküdaşlarımızla kucaklaşıyoruz. Bu kapsamda Muş’u da ziyaret etmekten ötürü çok mutluyum.  Buradaki kardeşlerimizin ilgisini ve coşkusu görüyorum. Bizleri bu bölgeden bihaber olarak nitelendirenler şunu iyi bilmelidir ki: Ülkücü Hareket yurdun her köşesinde vardır ve olacaktır. Vatanın bütünlüğü ve millet bilincinin korunması noktasında da her daim göreve hazırdır. Allah’a çok şükür ki, Muş Ülkü Ocakları’nın açılışını gerçekleştiriyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Sayın Olcay Kılavuz, açılan Muş Ülkü Ocakları başkanlığı görevine Sayın Serdar Yılmaz’ın getirildiğini açıkladı. Serdar Başkanımız, bayrağa sarılı Kur’an-ı Kerim’i Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un elinden teslim aldı. Devir Teslim töreninden sonra konuşma yapan Sayın Serdar Yılmaz: “Bu gurur verici, bir o kadar da zor göreve beni layık gören başkanıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bu görev zor, ancak biz Ülkücüler bu zor göreve talibiz. Biz bu yükü taşımaya talibiz. Allah haklının yanındadır. Biz de bu hak davadan vazgeçmediğimiz sürece her daim Allah bize yardımcı olacaktır.” dedi.

Ardından ikramlarda bulunuldu. Muş’taki Ülküdaşlarımız için geliştirilebilecek projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

Muş Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Serdar Yılmaz’a yeni görevinin hayırlar getirmesini diliyoruz.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter