Muğla/Milas Ülkü Ocakları, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret etti

Muğla/Milas Ülkü Ocakları 3 Aralık Engelliler günü münasebeti ile M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyaret gerçekleştirdi. Müzik eşliğinde hediyeleri dağıtan Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül ve Yönetimi, burada bakım ve tedavisine devam eden insanlar ile güzel dakikalar geçirdiler.
Açıklama yapan Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül; “Ziyaretimiz ne ilk nede son olacaktır. Allah’ın izni ile Milas Ülkü Ocakları olarak engelli denilerek tanımlanan bu güzel insanlar ile aramızdaki tüm engelleri kaldıracağız. Burada sevginin ve samimiyetin en temiz halini görüyoruz. Ziyaretimiz esnasında bu güzel yürekli insanlar ile kucaklaşmak çok ayrı bir güzellik, hepimize ayrı bir ders olmuştur. Onlar bizden çok şey istemiyorlar, sadece sevgi istiyorlar. Toplumumuzu bu konuda daha duyarlı olmayı ve aradaki engelleri yıkmaya davet ediyorum.
Misafirperliklerinden dolayı Rehabilitasyon yönetimi ve personeline en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Milas Ülkü Ocakları olarak Sosyal Faaliyetlerimiz ve ziyaretlerimiz kesintisiz olarak devam edecektir.
Bizi bekleyenlerin olduğunu biliyor, bekleyenlerimizi artık bekletmeyeceğimizi ilan ediyorum.” dedi.

Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter