Muğla Ülkü Ocakları’nın Gönül Seferberliği Programları Devam Ediyor

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı tarafından her Perşembe akşamı (Cuma Gecesi) düzenli olarak gerçekleştirilen Yasin-i Şerif tilavetleri ve Gönül Seferberliği Sohbetleri devam ediyor.

Özellikle üniversite öğrencilerinin milli, manevi, ilmi vb. çok yönlü kazanımlar elde etmelerine olanak sağlamak ve Ülkücü Camia’nın birlikteliğine güç kazandırmak amacıyla ortaya konulan programların bu haftaki konuğu; Muğla Üniversitesi Öğretim Görevlisi Aydın Çelebi idi. Ülkü Ocakları Muğla İl Binası Mustafa Girgin – Halil İbrahim Nizamoğlu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programa çok sayıda davetli ile Muğla Ülkü Ocakları mensubu bir çok genç katıldı.

Program, Şehit Olan polislerimiz için okunan Yasin-i Şerif Tilaveti ile başladı.Daha sonra polis şehitlerin ruhları için katılımcılara helva dağıtıldı. Ardından dualar edildi. Ardından Aydın Çelebi tarafından katılımcılara yönelik bir konuşma yapıldı. Yerel seçimlerle ilgili akıllara takılan soruları yanıtlayan Aydın Çelebi, yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter