Muğla Ülkü Ocakları’ndan İstişare Toplantısı

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanlığı yeni eğitim öğretim sezonunun  başlamasıyla birlikte  İl Yönetimi ve İlçe Ocak başkanlarının katılımıyla kahvaltıda buluştu.

Sabahın erken saatlerinde Muğla Ülkü Ocakları binasında toplanan heyet buradan Keyif Oturağı isimli tarihi mekana hareket etti. Sıcak bir ortamda yapılan kahvaltıda  2013-2014 sezonu teşkilat ve eğitim faaliyetleri hakkında görüşmeler yapıldı. Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Sn. Cemil Gündüz; “Bu gün burada siz değerli il ve ilçe yöneticilerimizle bir arada olmak bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu tür toplantıların teşkilatlarımızın birlik ve beraberliğini artırarak geliştireceği kanaatini taşıyoruz. Gerek eğitim, gerekse düzenlediğiniz sosyal faaliyetlerle sorumlusu olduğunuz teşkilatların gelişimine önemli katkılar sağlıyorsunuz.  Bizler Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak her zeminde sizlerin gücüne güç katmaya hazırız. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.
Daha sonra İlçe Ocak Başkanları ve İl yönetimi kendini tanıtarak sıcak bir sohbet ortamında kahvaltı yapıldı.

Kahvaltının bitmesinin ardından hep birlikte İl Ocak binasına hareket edildi. Burada yapılan genel toplantılar ardından Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı  Cemil Gündüz tüm İlçe Ocak Başkanlarıyla özel olarak görüştü.

Ocak binasında yapılan ikramların ardından program sona erdirildi. Bu tür programların bundan sonra düzenli olarak yapılacağı bildirildi.


Kategorisi: Temsilciliklerden Haberler

Sosyal Ağlarda Paylaş:

DeliciousFacebookDiggRSS FeedStumbleUponTwitter